INTERNI DOKUMENTI

Protokol o saradnji DNA Global Group doo 

Protokol o saradnji Care Direct d.o.o.

Protokol o saradnji Opšta bolnica Prijepolje 

Protokol o saradnji Opšta bolnica Priboj 

Drugi ugovor o saradnji Opšta bolnica Priboj


Odluke

Odluke UO 27.01.2017.
Odluka o prigovoru na dodelu specijalizacije Prijepolje

Odluke UO 02.11.2016.
Odluke UO 25.10.2016.
Odluke UO 14.10.2016.
Odluke UO 17.06.2016.
Odluke UO 08.06.2016.
Odluke UO 25.04.2016.
Odluke UO 11.04.2016.
Odluke UO 25.02.2016.
Odluke UO 18.01.2016.
Odluke UO 30.12.2015.

Odluke UO 24.11.2015.
Odluke UO 06.11.2015.
Odluke UO 13.10.2015.
Odluke UO 31.07.2015.
Odluke UO 29.05.2015.
Odluke UO 20.05.2015.
Odluke UO 08.05.2015.
Odluke UO 28.04.2015.
Odluke UO 12.03.2015.
Odluke UO 28.01.2015.
Odluke UO 31.12.2014.
Odluke UO 30.12.2014.
Odluke UO 15.12.2014.
Odluke UO 28.11.2014.
Odluke UO 23.09.2014.

Odluke UO 17.09.2014.
Odluke UO 09.09.2014.
Odluke UO 24.07.2014.
Odluke UO 15.07.2014.
Odluke UO 23.04.2014.
Odluke UO 26.03.2014.
Odluke UO 31.01.2014.
Odluke UO 30.12.2013.
Odluke UO 05.11.2013.
Odluke UO 02.10.2013.
Odluke UO 30.05.2013.
Odluke UO 24.04.2013.
Odluke UO 28.02.2013.
Odluke UO 27.12.2012.
Odluke UO 22.10.2012.
Odluke UO 27.07.2012.
Odluka UO 05.04.2012.
Odluka UO 01.03.2012.

Odluka UO 30.01.2012.

Odluka UO 29.12.2011.
Odluke UO 05.12.2011.
Odluke UO 31.10.2011.
Odluke UO 16.9.2011.

Odluke UO 11.8.2011.
Odluke UO 10.6.2011.



Komisija za bolničke infekcije OB Užice
Komisija za bolničke infekcije ZC
Komisija za unapredjenje kvaliteta ZC
Konkurs za direktora
Izbor direktora


PLANOVI I IZVEŠTAJI

Plan javnih nabavki za 2016. godinu, zdravstveni centar Užice
Izmena i dopuna plana javnih nabavki za 2016 godinu


Plan javnih nabavki za 2017. godinu, za zdravstveni centar Užice


Dvanaestomesečni izveštaj za 2014. godinu
Finansijski plan 2015
Plan rada 2014
Izveštaj o izvršenju plana rada 2013

Finansijski plan 2014

Plan javnih nabavki 2014

Plan edukacija 2014

Plan rada komisije za zaštitu od bolničkih infekcija za 2014. godinu

IPUK 2014

Izveštaj o sprovođenju IPUK 2013

Plan provere kvaliteta stručnog rada 2014

Izveštaj o sprovođenju plana provere kvaliteta stručnog rada 2013

Anketa pokazatelja kvaliteta koji se tiču zadovoljstva ambulantnih pacijenata 2009-2013

Anketa zaposlenih za 2013 po službama OB UE


Dopuna plana specijalizacija za 2014. godinu

Plan specijalizacija za 2014. godinu

Plan specijalizacija za 2013. godinu
Plan specijalizacija za 2012. godinu
Plan uže specijalizacije

Plan uže specijalizacije 2014. godine

Stručni savet
Upravni i Nadzorni odbor
Javne nabavke

Interni plan za sprečavanje korupcije u javnim nabavkama

Strateški plan Opšte bolnice Užice 2016. do 2020.


Operativni plan za 2014

STATUT ZC



EKSTERNI DOKUMENTI

Zakoni

Dopuna Instrukcija za primenu Zakona o zdravstvenom osiguranju

Instrukcija za primenu Zakona o zdravstvenom osiguranju
Instrukcije za primenu Zakona o zdravstvenoj zaštiti
Zakon o lekovima i medicinskim sredstvima
Zakon o zastiti stanovništva od izloženosti duvanskom dimu
Zakon o zdravstvenoj zaštiti
Zakon o zdravstvenom osiguranju
Zakon o pravima pacijenata

Pravilnici

Obrazac id broja
Obrazac ino osiguranici
Obrazac izabrani lekar
Obrazac za prijavljivanje neželjene reakcije na lek
Pravilnik kontinuirana edukacija
Pravilnik licence
Pravilnik o medicinsko tehničkim pomagalima 2
Pravilnik o medicinsko tehničkim pomagalima
Pravilnik o nacinu prijavljivanja neželjenih reakcija na lekove
Pravilnik o ostvarivanju prava iz obaveznog zdravstvenog osiguranja
Pravilnik o postupku izdavanja potvrde o smrti
Pravilnik o postupku izdavanja prijave rodjenja
Pravilnik o proveri kvaliteta stručnog rada
Pravilnik o unutrašnjoj organizaciji zdravstvenih ustanova
Pravilnik o uslovima i načinu ostvarivanja prava iz zdr osiguranja
Pravilnik o uslovima za obavljanje dopunskog rada
Pravilnik ostvarivanje zdravstvenog osiguranja
Pravilnik RZZO 2010
Pravilnik standardi za primenu citostatika
Pravilnik ugradna medicinska sredstva 2
Pravilnik ugradna medicinska sredstva
Pravilnik_pracenje_kvaliteta  ima li novije
Predračun sredstava za 2011
Uredba o Nacionalnom programu za prevenciju raka grlića materice
Pravilnik o primeni zakona o javnim nabavkama

Pravilnik o postupku unutrašnjeg uzbunjivanja

Komore

Etički kodeks doktora stomatologije
Kodeks profesionalne etike Lekarske komore Srbije
Statut Komore medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara Srbije
Statut Lekarske komore Srbije
Zakon o komorama zdravstvenih radnika

Dopunski rad

Instrukcija o dopunskom radu zdravstvenih radnika naci
Pravilnik o uslovima za obavljanje dopunskog rada